ONZE SCHOOL

Veurs Voorburg is een vmbo-school met de niveaus basis, kader en gtl met en zonder LWOO (leerwegondersteuning).
We hebben ongeveer 360 leerlingen en 50 medewerkers. Zij kennen elkaar goed en leerlingen krijgen bij ons veel persoonlijke aandacht.
Wij helpen onze leerlingen hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen.
Veurs Voorburg is een interconfessionele school; alle leerlingen met een passend advies zijn welkom.




GEBOUW

Het gebouw

Vanaf augustus 2022 hebben we onze schitterende nieuwbouw aan de Delflandlaan in gebruik genomen. Deze nieuwbouw heeft alles om het de leerlingen zo aangenaan mogelijk te maken. Een multifunctionele gymzaal, een uitgebreid restaurant waar de leerlingen ook bedienen en een mooie gezonde kantine, aan alles is gedacht. Uiteraard heeft het gebouw ook een modern klimaatcontrole systeem waarmee oa de temperatuur en het CO2 gehalte geregeld worden.

Locatie

De school ligt in een rustige buurt en is goed bereikbaar met het ov. Leerlingen komen vooral uit Voorburg, Leidschendam, Ypenburg, Nootdorp, Pijnacker en Den Haag.



KWALITEIT

Goede resultaten

De Onderwijsinspectie geeft onze school een voldoende voor de kwaliteit van het onderwijs. Een aantal leerlingen doet examen op een hoger niveau dan het advies van hun basisschool. En op Veurs Voorburg is er ook de mogelijkheid examen te doen op een hoger niveau in vakken waarin een leerling erg goed is. Daar zijn wij trots op. Over het algemeen scoren onze leerlingen hogere cijfers bij het Centraal Examen in vergelijking met het landelijk gemiddelde van vmbo-leerlingen.

De afgelopen schooljaren is 100% van al onze leerlingen geslaagd.

Leerlingvolgsysteem

Met behulp van het leerlingvolgsysteem leggen wij de resultaten van alle leerlingen vast, zodat wij snel kunnen analyseren waar zich problemen voordoen en waar eventueel extra hulp nodig is. Ouders kunnen deze informatie op verzoek inzien.

Bevorderingsnormen

De bevorderingsnormen zijn per leerjaar vastgesteld.







AANMELDEN

Brugklas

Voor meer informatie over het aanmelden voor de brugklas verwijzen wij u graag naar de administratie (070-4199200).

Zij-instroom

Wij krijgen regelmatig leerlingen die instromen van andere scholen, zogenaamde zij-instromers. Ouders van leerlingen die een overstap willen maken naar onze school (leerjaar 2 en 3) kunnen zich direct aanmelden door op volgende link te klikken. Klik hier om aan te melden. U kunt ook contact opnemen met onze administratie via 070 419 92 00 of info@veursvoorburg.nl.
Meer informatie over dit onderwerp vindt u door op deze link te klikken.










Zomervakantie 2022: 11 juli 2022 tot en met 19 augustus 2022

Herfstvakantie: maandag 24 oktober 2022 t/m vrijdag 28 oktober 2022

Kerstvakantie: maandag 26 december 2022 t/m vrijdag 6 januari 2023

Voorjaarsvakantie: maandag 27 februari 2023 t/m vrijdag 3 maart 2023

Pasen: vrijdag 7 april 2023 t/m maandag 10 april 2023

Meivakantie: maandag 24 april 2023 t/m vrijdag 5 mei 2023 

Hemelvaart: donderdag 18 mei 2023 en vrijdag 19 mei 2023

Pinksteren: maandag 29 mei 2023

Zomervakantie 2023: maandag 10 juli 2023 t/m vrijdag 18 augustus 2023


Lestijden

1e uur 08:30 - 9:15
2e uur 9:15 - 10:00
Pauze 10:00 - 10:15
3e uur 10:15 - 11:00
4e uur 11:00 - 11:45
Pauze 11:45 - 12:15
5e uur 12:15 - 13:00
6e uur 13:00 - 13:45
Pauze 13:45 - 14:00
7e uur 14:00 - 14:45
8e uur 14:45 - 15:30
9e uur 15:30 - 16:15








MEDEWERKERS

Akdag, Ilyas

Ijpelaar, Corinne

Sluijter, Ruth

Team 2022-2023

Directie
Conny Bruggeman 

Teamleiders
Corinne IJpelaar 
Ilyas Akdag 
Ruth Sluijter 


Abdoelrahman, Raoefadr@veursvoorburg.nleconomie & ondernemen
Absil, Marcelasl@veursvoorburg.nlcoordinator passend onderwijs
Akdag, Ilyasakd@veursvoorburg.nlteamleider economie & ondernemen, economie
Alink, Debbiedal@veursvoorburg.nlwiskunde
Aouragh, Youssravvarg@veursvoorburg.nlNederlands (inleenpersoneel)
Baan, Barbaraban@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding
Bekking, Svenbkg@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding
Bento da Silva, Anyabds@veursvoorburg.nleconomie & ondernemen, innovator onderwijs
Boers, Carlarie@veursvoorburg.nladministratie
Bruggeman, Connybgm@veursvoorburg.nldirectie
Calis, Coracal@veursvoorburg.nlbeeldende vorming, ckv
Casado Spinola, Vanessacsd@veursvoorburg.nlEngels
Christina, Cyrinachr@veursvoorburg.nlEngels
de Monije, Lindamon@veursvoorburg.nlzorg & welzijn, coach
de Vries, Wietskewdv@veursvoorburg.nlbeeldende vorming, ckv, dienstverlening & producten
Heemskerk, Pieterhee@veursvoorburg.nlEngels
Helmus, Mariskavis@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Holstvoogd, Florishls@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding, wiskunde
Hoogendam, Anahoo@veursvoorburg.nlwiskunde
Hoogland-Kloppenburg, Mariahgl@veursvoorburg.nlverzorging en zorg&welzijn
Ijpelaar, Corinnecij@veursvoorburg.nlteamleider leerjaar 1 & 2, nederlands, studievaardigheden
Ikink, Judyiki@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Inklaar, Dolfink@veursvoorburg.nlmedewerker ict
Jenner, Sandyjnn@veursvoorburg.nlconcierge
Kara, Yavuzvvyav@veursvoorburg.nlconcierge
Kaya, Nafiyekay@veursvoorburg.nlinformatiekunde, mens & maatschappij
Kester, Vincentktr@veursvoorburg.nleconomie
Kilicaslan, Abdullahvvkil@veursvoorburg.nlEngels (inleenpersoneel)
Koevoet, Peterkev@veursvoorburg.nlmens & maatschappij, geschiedenis
Kome, Anissakme@veursvoorburg.nlanw
Koukouh, Oumaimakho@veursvoorburg.nlmaatschappijleer
Krullaars. Daphnedkr@veursvoorburg.nlnlu, ckv
Lammers, Willemijnlam@veursvoorburg.nlDuits
Loth, Joycelth@scholengroepspinoza.nlmedewerker ict
Meijer, Moniquemme@veursvoorburg.nldagwacht, dagrooster, sova training
Merian, Remyrme@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Noordzij, Vincentndz@veursvoorburg.nlreceptie, verzuim
Ohran, Aleynaorh@veursvoorburg.nlanw, biologie, nlu
Parreira, Tamaraprr@veursvoorburg.nlzorg & welzijn
Riem, Belysebri@veursvoorburg.nlEngels
Robbers, Gemmarob@veursvoorburg.nlzorg & welzijn, coach, decaan
Schmitz, Marcobck@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Schroder, Fransfsc@veursvoorburg.nlconcierge
Sluijter, Ruthslu@veursvoorburg.nlteamleider zorg & welzijn, maatschappijleer
Spork, Ingespo@veursvoorburg.nladministratie
Streeder, Hanssth@veursvoorburg.nlNederlands
Thoms, Sannetms@veursvoorburg.nlNederlands
Valkenburg, Pimvab@veursvoorburg.nlbeeldende vorming, dienstverlening & producten
van der Mark, Pienmkp@veursvoorburg.nlanw, coordinator kwaliteitszorg, roostermaker
van der Steenstraten, Brittste@veursvoorburg.nlrekenen, economie, vertrouwenspersoon
van Leeuwen, Femkef.vanleeuwen@schoolformaat.nlschoolmaatschappelijk werk
van Willigen, Kees-Janwlg@veursvoorburg.nleconomie & ondernemen
van Zaanen, Mariuszaa@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding
Voorvelt, Alexandervvl@veursvoorburg.nlwiskunde, techniek, vertrouwenspersoon
Westdorp, Elisawsp@veursvoorburg.nlmaatschappijleer
Winkelhorst, Riawkh@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Wissema, Peter Annewis@veursvoorburg.nlbiologie, anw, informatiekunde, coordinator ict
Witlam, Marjoleinwtl@veursvoorburg.nlNederlands, mens & maatschappij


CONTACT
Veurs Voorburg
Delflandlaan 4 | 2273 CS Voorburg

t 070 - 419 92 00
e info@veursvoorburg.nl

  

fiets en ov
De school is goed bereikbaar met de fiets en het ov. Check 9292.nl voor de beste ov-verbinding. De school ligt op vijf minuten lopen vanaf station Voorburg.

snel zoeken
aanmelden
downloads
groep 8
vakanties

routebeschrijving




vmbo | basis • kader • gl • tl (met en zonder LWOO)
Veurs Voorburg en François Vatel werken op een aantal gebieden nauw samen. Beide scholen zijn onderdeel van Scholengroep Spinoza.

© Veurs Voorburg 2022 | Disclaimer | Privacyverklaring
Realisatie Synecom | Webbouw Knijnenburg Producties