ONZE SCHOOL

Veurs Voorburg is een vmbo-school met de niveaus basis, kader en gtl met en zonder LWOO (leerwegondersteuning).
We hebben ongeveer 350 leerlingen en 50 medewerkers. Zij kennen elkaar goed en leerlingen krijgen bij ons veel persoonlijke aandacht.
Wij helpen onze leerlingen hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen.
Veurs Voorburg is een interconfessionele school; alle leerlingen met een passend advies zijn welkom.




GEBOUW

Het gebouw

In 2021 krijgt onze school een mooi nieuw gebouw aan de Rijnlandlaan in Voorburg. De nieuwe school wordt helemaal ingericht op het onderwijs van de toekomst. Tot die tijd zitten we nog in ons oude, maar wel sfeervolle en gezellige gebouw. We hebben een hal met computertafels, waar leerlingen aan het werk gaan met projecten, lessen of huiswerk. Er is een restaurant voor de buurt, waar leerlingen bedienen. En we hebben een gymzaal, gezonde kantine en een tuin. Binnenkort krijgen we zelfs een eigen moestuin. Daar verbouwen we producten, die tijdens de kooklessen worden gebruikt. De kantine is onlangs helemaal opgeknapt; het is een fijne chillruimte voor de leerlingen geworden.

Locatie

De school ligt in een rustige buurt, is goed bereikbaar met het ov en ligt op slechts vijf minuten lopen van station Voorburg.
Leerlingen komen vooral uit Voorburg, Leidschendam, Ypenburg, Nootdorp, Pijnacker en Den Haag.



KWALITEIT

Goede resultaten

De Onderwijsinspectie geeft onze school een voldoende voor de kwaliteit van het onderwijs. Een aantal leerlingen doet examen op een hoger niveau dan het advies van hun basisschool. En op Veurs Voorburg is er ook de mogelijkheid examen te doen op een hoger niveau in vakken waarin een leerling erg goed is. Daar zijn wij trots op. Over het algemeen scoren onze leerlingen hogere cijfers bij het Centraal Examen in vergelijking met het landelijk gemiddelde van vmbo-leerlingen. Afgelopen schooljaar is 100% van de basisleerlingen, 83% van de kaderleerlingen en 95% van onze gtl-leerlingen geslaagd.

Leerlingvolgsysteem

Met behulp van het leerlingvolgsysteem leggen wij de resultaten van alle leerlingen vast, zodat wij snel kunnen analyseren waar zich problemen voordoen en waar eventueel extra hulp nodig is. Ouders kunnen deze informatie op verzoek inzien.

Bevorderingsnormen

De bevorderingsnormen zijn per leerjaar vastgesteld.







AANMELDEN

Brugklas

Meer informatie over het aanmelden voor de brugklas is te vinden onder Groep 8.
Klik hier voor het aanmeldformulier brugklas.

Zij-instroom

Wij krijgen regelmatig leerlingen die instromen van andere scholen, zogenaamde zij-instromers. Ouders van leerlingen die een overstap willen maken naar onze school (leerjaar 2 en 3) kunnen contact opnemen met onze administratie via 070 419 92 00 of info@veursvoorburg.nl.
Klik hier om het aanmeldformulier zij-instroom (hogere jaars) te openen.










Zomervakantie 2019: tot en met maandag 2 september 2019

Herfstvakantie: 21 oktober 2019 tot en met 25 oktober 2019

Kerstvakantie: 23 december 2019 tot en met 03 januari 2020

Voorjaarsvakantie: 24 februari 2020 tot en met 28 februari 2020

Pasen: 13 april 2020 (LET OP: Goede Vrijdag (10 april 2020) is een lesdag!)

Meivakantie: 27 april 2020 tot en met 5 mei 2020 (LET OP: de lessen starten weer op woensdag 6 mei!)

Hemelvaart: 21 mei 2020 & 22 mei 2020

Pinksteren: 1 juni 2020 tot en met 5 juni 2020 (LET OP: dit is een hele week!)

Zomervakantie 2020: 20 juli 2020 tot en met 30 augustus 2020


LESUUR van tot
1 8.30 9.15
2 9.15 10.00
PAUZE 10.00 10.15
3 10.15 11.00
4 11.00 11.45
PAUZE 11.45 12.15
5 12.15 13.00
6 13.00 13.45
PAUZE 13.45 14.00
7 14.00 14.45
8 14.45 15.30
9 15.30 16.15








MEDEWERKERS

Remco Hulsbergen

Korneel van den Bulck

Corinne IJpelaar

Barbara Baan

Wietske de Vries

Ilyas Akdag

Ruth Sluijter



TEAM 2019-2020

Directie
Remco Hulsbergen | directeur
Korneel van den Bulck | locatiedirecteur

Teamleiders
Corinne IJpelaar | Leerjaar 1
Barbara Baan | Leerjaar 2
Wietske de Vries | Dienstverlening & Producten en vmbo gtl
Ilyas Akdag | Economie & Ondernemen
Ruth Sluijter | Zorg & Welzijn


Abdelrahman, Raoefadr@veursvoorburg.nlEconomie & Ondernemen
Absil, Marcelasl@veursvoorburg.nlBegeleider Passend Onderwijs
Akdag, Ilyasakd@veursvoorburg.nlteamleider E&O, Economie, E&O
Aleman, Paulalm@veursvoorburg.nlrekenen
Alink, Debbiedal@veursvoorburg.nlwiskunde
Baan, Barbaraban@veursvoorburg.nlteamleider Leerjaar 2, lichamelijke opvoeding
Baren, Fabian vanbae@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding
Bento da Silva, Anyabds@veursvoorburg.nlEconomie & Ondernemen, innovator Onderwijs
Bockel, Marco vanbck@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Boers, Carlarie@veursvoorburg.nladministratie
Bulck, Korneel van den buk@veursvoorbrug.nllocatiedirecteur
Bulder, Femkebld@veursvoorburg.nlcoördinator Passend Onderwijs
Calis, Coracal@veursvoorbrug.nlbeeldende vorming, culturele & kunstzinnige vorming
Heemskerk, Pieterhee@veursvoorburg.nlEngels
Helmus, Marikavis@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Herder, Marco denher@veursvoorburg.nlapplicatiebeheerder
Hollander, Tamara denhld@veursvoorburg.nlZorg & Welzijn
Holstvoogd, Florishls@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding, wiskunde
Hoogendam, Anahoo@veursvoorburg.nlwiskunde
Hulsbergen, Remcohbn@veursvoorburg.nldirecteur
IJpelaar, Corinnecij@veursvoorburg.nlteamleider Leerjaar 1, Nederlands, studievaardigheden
Ikink, Judyiki@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Klaver, Eliseklv@veursvoorburg.nlmens & maatschappij
Koevoet, Peterkev@veursvoorburg.nlmens & maatschappij, geschiedenis
Lammers, Willemijnlam@veursvoorburg.nlDuits
Langenberg, Roylnb@veursvoorburg.nlconciërge
Leeuwen, Femke van f.vanleeuwen@veursvoorburg.nlschoolmaatschappelijk werk
Linkerhof, Janlin@veursvoorburg.nlNederlands, maatschappijleer
Mark, Pien van dermkp@veursvoorburg.nlanw, coördinator kwaliteitszorg, roostermaker
Meijer, Moniquemme@veursvoorburg.nldagrooster, sova training
Merian, Remyrme@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Metz, Erwinmet@veursvoorburg.nlNederlands, decaan
Monije, Linda demon@veursvoorburg.nlZorg & Welzijn
Moor, Juliamoo@veursvoorburg.nlEngels
Nawaz, Azharnwz@veursvoorburg.nlsysteembeheerder
Nieuwenhuijsen, Aadnhu@veursvoorburg.nlEconomie & Ondernemen
Riem, Belysebri@veursvoorburg.nlEngels
Robbers, Gemmarob@veursvoorburg.nlZorg & Welzijn
Schröder, Fransfsc@veursvoorburg.nlconciërge
Sluijter, Ruthslu@veursvoorburg.nlteamleider Zorg & Welzijn, maatschappijleer
Spork, Ingespo@veursvoorburg.nladministratie
Steenstraten, Britt van derste@veursvoorburg.nlrekenen en economie
Streeder, Hanssth@veursvoorburg.nlNederlands
Valkenburg, Pimvab@veursvoorburg.nlbeeldende vorming
Voorvelt, Alexandervvl@veursvoorburg.nlwiskunde, techniek
Vries, Wietske dewdv@veursvoorburg.nlteamleider vmbo GTL, beeldende vorming, ckv
Wesdorp, Elisawsp@veursvoorburg.nlmaatschappijleer
Wissema, Peter-Annewis@veursvoorburg.nlbiologie, informatiekunde
Zaanen, Marius vanzaa@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding


CONTACT
Veurs Voorburg
Van Horvettestraat 3 | 2274 JW Voorburg

t 070 - 419 92 00
e info@veursvoorburg.nl

  

fiets en ov
De school is goed bereikbaar met de fiets en het ov. Check 9292.nl voor de beste ov-verbinding. De school ligt op vijf minuten lopen vanaf station Voorburg.

snel zoeken
aanmelden
downloads
groep 8
vakanties

routebeschrijving




vmbo | basis • kader • gl • tl (met en zonder LWOO)
Veurs Voorburg en François Vatel werken op een aantal gebieden nauw samen. Beide scholen zijn onderdeel van Scholengroep Spinoza.

© Veurs Voorburg 2019 | Disclaimer | Privacyverklaring
Realisatie Synecom | Webbouw Knijnenburg Producties