ONZE SCHOOL

Veurs Voorburg is een vmbo-school met de niveaus basis, kader en gtl met en zonder LWOO (leerwegondersteuning).
We hebben ongeveer 360 leerlingen en 50 medewerkers. Zij kennen elkaar goed en leerlingen krijgen bij ons veel persoonlijke aandacht.
Wij helpen onze leerlingen hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen.
Veurs Voorburg is een interconfessionele school; alle leerlingen met een passend advies zijn welkom.




GEBOUW

Het gebouw

In 2022 krijgt onze school een mooi nieuw gebouw aan de Rijnlandlaan in Voorburg. De nieuwe school wordt helemaal ingericht op het onderwijs van de toekomst. Tot die tijd zitten we nog in ons oude, maar wel sfeervolle en gezellige gebouw. We hebben een hal met computertafels, waar leerlingen aan het werk gaan met projecten, lessen of huiswerk. Er is een restaurant voor de buurt, waar leerlingen bedienen. En we hebben een gymzaal, gezonde kantine en een tuin. Binnenkort krijgen we zelfs een eigen moestuin. Daar verbouwen we producten, die tijdens de kooklessen worden gebruikt. De kantine is onlangs helemaal opgeknapt; het is een fijne chillruimte voor de leerlingen geworden.

Locatie

De school ligt in een rustige buurt, is goed bereikbaar met het ov en ligt op slechts vijf minuten lopen van station Voorburg.
Leerlingen komen vooral uit Voorburg, Leidschendam, Ypenburg, Nootdorp, Pijnacker en Den Haag.



KWALITEIT

Goede resultaten

De Onderwijsinspectie geeft onze school een voldoende voor de kwaliteit van het onderwijs. Een aantal leerlingen doet examen op een hoger niveau dan het advies van hun basisschool. En op Veurs Voorburg is er ook de mogelijkheid examen te doen op een hoger niveau in vakken waarin een leerling erg goed is. Daar zijn wij trots op. Over het algemeen scoren onze leerlingen hogere cijfers bij het Centraal Examen in vergelijking met het landelijk gemiddelde van vmbo-leerlingen. Afgelopen schooljaar is 100% van al onze leerlingen geslaagd.

Leerlingvolgsysteem

Met behulp van het leerlingvolgsysteem leggen wij de resultaten van alle leerlingen vast, zodat wij snel kunnen analyseren waar zich problemen voordoen en waar eventueel extra hulp nodig is. Ouders kunnen deze informatie op verzoek inzien.

Bevorderingsnormen

De bevorderingsnormen zijn per leerjaar vastgesteld.







AANMELDEN

Brugklas

Voor meer informatie over het aanmelden voor de brugklas verwijzen wij u graag naar de administratie (070-4199200).

Zij-instroom

Wij krijgen regelmatig leerlingen die instromen van andere scholen, zogenaamde zij-instromers. Ouders van leerlingen die een overstap willen maken naar onze school (leerjaar 2 en 3) kunnen zich direct aanmelden door op volgende link te klikken. Klik hier om aan te melden. U kunt ook contact opnemen met onze administratie via 070 419 92 00 of info@veursvoorburg.nl.
Meer informatie over dit onderwerp vindt u door op deze link te klikken.










Zomervakantie 2020: tot en met 28 augustus 2020

Herfstvakantie: 19 oktober 2020 tot en met 23 oktober 2020

Kerstvakantie: 21 december 2020 tot en met 1 januari 2021

Voorjaarsvakantie: 22 februari 2021 tot en met 26 februari 2021

Goede Vrijdag & Pasen: 2 april 2021 & 5 april 2021

Meivakantie: 26 april 2021 tot en met 7 mei 2021

Hemelvaart: 13 mei 2021 & 14 mei 2021

Pinksteren: 24 mei 2021

Zomervakantie 2021: 19 juli 2021 tot en met 27 augustus 2021









MEDEWERKERS

Remco Hulsbergen

Korneel van den Bulck

Corinne IJpelaar

Barbara Baan

Ilyas Akdag

Ruth Sluijter

Team 2020-2021

Directie
Remco Hulsbergen | directeur
Korneel van den Bulck | locatiedirecteur

Teamleiders
Corinne IJpelaar | Leerjaar 1
Barbara Baan | Leerjaar 2
Stefan Gomes | Dienstverlening & Producten en vmbo gtl
Ilyas Akdag | Economie & Ondernemen
Ruth Sluijter | Zorg & Welzijn


Casado Spinola, Vanessa csd@veursvoorburg.nlEngels
Abdelrahman, Raoefadr@veursvoorburg.nleconomie & ondernemen
Absil, Marcelasl@veursvoorburg.nlcoördinator passend onderwijs
Akdag, Ilyasakd@veursvoorburg.nlteamleider economie & ondernemen, economie
Alink, Debbiedal@veursvoorburg.nlwiskunde
Baan, Barbaraban@veursvoorburg.nlteamleider Leerjaar 2, lichamelijke opvoeding
Bento da Silva, Anyabds@veursvoorburg.nleconomie & ondernemen, innovator onderwijs
Bockel, Marco vanbck@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Boers, Carlarie@veursvoorburg.nladministratie
Bulck, Korneel van den buk@veursvoorburg.nllocatiedirecteur
Calis, Coracal@veursvoorburg.nlbeeldende vorming, ckv
Gomes, Stefangsm@veursvoorburg.nlteamleider gtl, lichamelijke opvoeding
Heemskerk, Pieterhee@veursvoorburg.nlEngels
Helmus, Marikavis@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Herder, Marco denher@veursvoorburg.nlapplicatiebeheerder
Holstvoogd, Florishls@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding, wiskunde
Hoogendam, Anahoo@veursvoorburg.nlwiskunde
Hulsbergen, Remcohbn@veursvoorburg.nldirecteur
IJpelaar, Corinnecij@veursvoorburg.nlteamleider Leerjaar 1, Nederlands, studievaardigheden
Ikink, Judyiki@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Inklaar, Dolfink@veursvoorburg.nlmedewerker ict
Koevoet, Peterkev@veursvoorburg.nlmens & maatschappij, geschiedenis
Krullaars, Daphnedkr@veursvoorburg.nlnlu, ckv
Lammers, Willemijnlam@veursvoorburg.nlDuits
Langenberg, Roylnb@veursvoorburg.nlconciërge
Leeuwen, Femke van e.f.vanleeuwen@schoolformaat.nlschoolmaatschappelijk werk
Linkerhof, Janlin@veursvoorburg.nlNederlands
Mark, Pien van dermkp@veursvoorburg.nlanw, coördinator kwaliteitszorg, roostermaker
Meijer, Moniquemme@veursvoorburg.nldagwacht, dagrooster, sova training
Merian, Remyrme@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Metz, Erwinmet@veursvoorburg.nlNederlands, decaan, schoolopleider
Monijé, Linda demon@veursvoorburg.nlzorg & welzijn, coach
Nieuwenhuijsen, Aadnhu@veursvoorburg.nleconomie & ondernemen
Noordzij, Vincentndz@veursvoorburg.nlreceptie, verzuim
Orhan, Aleynaorh@veursvoorburg.nlanw, biologie, nlu
Parreira, Tamaraprr@veursvoorburg.nlzorg & welzijn
Pekmez-Alkan, Gamzealk@veursvoorburg.nleconomie, rekenen
Riem, Belysebri@veursvoorburg.nlEngels
Robbers, Gemmarob@veursvoorburg.nlzorg & welzijn, decaan, coach
Schröder, Fransfsc@veursvoorburg.nlconciërge
Sluijter, Ruthslu@veursvoorburg.nlteamleiderzorg & welzijn, maatschappijleer
Spork, Ingespo@veursvoorburg.nladministratie
Steenstraten, Britt van derste@veursvoorburg.nlrekenen, economie, vertrouwenspersoon
Streeder, Hanssth@veursvoorburg.nlNederlands
Thoms - van Leeuwen, Sannetms@veursvoorburg.nlNederlands
Valkenburg, Pimvab@veursvoorburg.nlbeeldende vorming, dienstverlening & producten
Voorvelt, Alexandervvl@veursvoorburg.nlwiskunde, techniek, vertrouwenspersoon
Vries, Wietske dewdv@veursvoorburg.nlbeeldende vorming, ckv, dienstverlening & producten
Wesdorp, Elisawsp@veursvoorburg.nlmaatschappijleer
Willigen, Kees-Jan vanwlg@veursvoorburg.nleconomie & ondernemen
Winkelhorst, Riawkh@veursvoorburg.nlonderwijsassistent
Wissema, Peter-Annewis@veursvoorburg.nlbiologie, anw, informatiekunde, coördinator ict
Witlam, Marjoleinwtl@veursvoorburg.nlNederlands, mens & maatschappij
Zaanen, Marius vanzaa@veursvoorburg.nllichamelijke opvoeding


CONTACT
Veurs Voorburg
Van Horvettestraat 3 | 2274 JW Voorburg

t 070 - 419 92 00
e info@veursvoorburg.nl

  

fiets en ov
De school is goed bereikbaar met de fiets en het ov. Check 9292.nl voor de beste ov-verbinding. De school ligt op vijf minuten lopen vanaf station Voorburg.

snel zoeken
aanmelden
downloads
groep 8
vakanties

routebeschrijving




vmbo | basis • kader • gl • tl (met en zonder LWOO)
Veurs Voorburg en François Vatel werken op een aantal gebieden nauw samen. Beide scholen zijn onderdeel van Scholengroep Spinoza.

© Veurs Voorburg 2021 | Disclaimer | Privacyverklaring
Realisatie Synecom | Webbouw Knijnenburg Producties